AC/DC na 44.ročníku festivalu ČERVENÍK pri Hlohovci?!

44. ročník osláv hudby, spevu a tanca patriaci všetkým generáciám

7. až 9. augusta 2009 v amfiteátri Červeník bude mať headlinera s desiatkami svetových hitov! Do malej hudobníckej obce pri Hlohovci zavíta na festival s jedinečnou atmosférou najuznávanejšia revivalová skupina slávnych AC/DC so svojim program Hells Bells tour.

Fanúšikovia skupiny AC/DC si prídu na svoje, Hells/Bells tribute band kopíruje originál precízne a zúrivo, za čo si vyslúžil pochvalné uznania po celej Európe, ale aj v Japonsku a Kanade. Najväčšie hity austrálskej skupiny kopírujú hlavne z obdobia albumov Back In Black až Stiff Upper Lip, ale nechýba ani megahit Highway To Hell a ďalšie v mimoriadne energickom prevedení aké poznáme v podaní originálu…

Jeden z najstarších festivalov na Slovensku aj tento rok stavil na kvalitu a osvedčených interpretov a tak sa v miestnom amfiteátri predstavia skupiny Tublatanka, Horkýže Slíže, Arzén, Polemic, Gladiator, Divokej Bill, Zóna A, Aya, ale tiež legenda spoza rieky Moravy Janek Ledecký so skupinou Žentour. Priamo v obci na ďalšom pódiu je festivalový program doplnený vystúpeniami folklórnych súborov a skupín.

Na festivale ČERVENÍK doteraz vystúpili: The Sweet /GB/, Žlutý pes /CZ/, Desmod, Zuzana Smatanová, Horkýže Slíže, Peha, Olympic /CZ/, Ivan Mládek, Support Lesbiens /CZ/, No Name, Tři sestry /CZ/, IMT Smile, Ine Kafe, Mig 21 /CZ/, Para, Naďa Urbánková/CZ/, Peter Nagy & Indigo a mnoho ďalších…

Festival s najlepšou – takmer rodinnou atmosférou a pestrým programom prináša aj tento rok niečo nové:

“Kvôli zvýšeniu kapacity sme rozšírili montované tribúny v areáli amfiteátra, návštevníci si budú môcť okrem hudby, tanca a spevu vychutnať aj stanové mestečko, ktoré bude na tréningovom ihrisku obce Červeník. Umožníme tak návštevníkom stanovať, blízko ich obľúbeného festivalu…“dodáva organizátor festivalu Dušan Drobný.

Vstupenky za festivalovo prijateľné ceny na www.ticketportal.sk a viac info na www.festivalcervenik.sk .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.