80’s žúrka v klube Rock’n’Roll, Bratislava

V sobotu 6. marca 2010 sa v bratislavskom klube Rock’n’Roll bude konať veľkolepá 80’s party. Legendárne retro diskotéky s Romanom Bombošom sa vracajú! Špeciálnym hosťom bude bratislavská elektropopová formácia TANX, ktorá práve vydala debutový album s názvom „Safe Zone“. Album je originálnym spojením viacerých hudobných štýlov. Nájdeme na ňom prvky retro synthpopu, ale aj futuristickej elektroniky, pomalé melancholické skladby sa striedajú s energickejšími.

Vystúpenie bude podporené videoprojekciou, okrem iného aj klipu k skladbe Can of Worms, v ktorom boli použité špeciálne 3D animácie. Po koncerte sa bude pokračovať v tancovačke v štýle Depeche Mode, Duran Duran, Alphaville či Tears For Fears až do skorého rána.

Hudobný klub Rock’n’Roll je nový, útulný, profesionálne vybavený a ozvučený hudobný klub pre milovníkov najrôznejších hudobných žánrov. Organizuje koncerty renomovaných aj začínajúcich hudobníkov. Pre mladších aj starších. Program klubu Rock’n’roll nájdete TU. Dramaturgom klubu je Martin Kavarik, ktorý je okrem toho spevák a basgitarista The Fresh Carnations (PS: aj o tejto kapele plánujem napísať v budúcnosti). Martin mi vzhľadovo pripomína slávneho Mick-a Jagger-a z The Rolling Stones.

  • O skupine TANX v článku elektronická hudba v podaní skupiny TANX.
  • Recenzia na album Safe Zone.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.